آموزش های سرور

آموزش تنظیم تب اعتبار یا credir در WHMCS

Rate this post

در ادامه تب اعتبار یا credir در WHMCS به ترتیب به تشریح تمامی گزینه های موجود در سربرگ Credit می پردازیم، پس از تنظیم سایر قسمت های whmcs به توضیح قسمت Credit می پردازیم، برای ورود به این قسمت از منو های بالایی بر روی General setting کلیک کنید و سپس وارد تب مربوطه شوید و در این قسمت قادر هستید تنظیمات مربوطه را قرار دهید.

credit-1

  • Enable/Disable: با فعال سازی این گزینه می توانید به کاربرانتان اجازه دهید تا بتوانند در ناحیه کاربریشان افزایش موجودی دهند.
  • Minimum Deposit: در این قسمت می بایست حداقل میزان اعتبار قابل افزایش را مشخص نمایید. برای مثال کاربران حداقل مبلغ ۱۰۰۰ تومان را می توانند به موجودی اعتبارشان اضافه نمایند.
  • Maximum Deposit: در این قسمت می بایست حداکثر میزان اعتبار قابل افزایش را مشخص نمایید. برای مثال کاربران حداکثر مبلغ ۱۰۰٫۰۰۰ تومان را می توانند به موجودی حسابشان اضافه نمایند.
  • Maximum Balance: در این قسمت می بایست حداکثر میزان اعتبار ممکن در حساب کاربری کاربران را مشخص نمایید.
  • Require Active Order: زمانیکه این گزینه فعال باشد، یک کاربر تنها در صورتی می تواند افزایش موجودی دهد که حداقل یک محصول فعال در حساب کاربری خود داشته باشد.

خرید نمایندگی هاست ایران

خرید نمایندگی هاست خارج

خرید نمایندگی هاست ویژه

 

خرید هاست لینوکس
نمایش بیشتر

علی زارع

حدود 2 سالی است که در زمینه وردپرس فعالیت می‌کنم.عاشق لینوکس و تولید محتوا هستم و در حال حاضر در همین دو زمینه در حال فعالیت در تیم پدینا هستم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن